Gebruikte verticale bewerkingscentra zijn CNC-bewerkingsmachines die zijn gebouwd rond een verticaal georiënteerde spil voor het frezen, boren, tappen en complex contouren van metalen onderdelen. De categorie omvat een breed technologisch spectrum: compacte 3-assige VMC's voor algemene onderaanneming, 4-assige machines met roterende mogelijkheden, meer geavanceerde 5-assige verticale centra en grotere brugvormige verticale bewerkingscentra die zijn ontworpen voor langere verplaatsingen, zwaardere tafels en veeleisendere snijomstandigheden. In de aanbiedingen op Exapro en de specificaties van fabrikanten vergelijken kopers doorgaans de verplaatsingsbereiken, tafelafmetingen, capaciteit van het gereedschapsmagazijn, spilconus, spilsnelheid en CNC-besturingsconfiguratie.
Roemenië biedt een geloofwaardige industriële achtergrond voor deze categorie. In de exportmix van Roemenië bereikten elektrische machines en apparatuur een waarde van 15,9 miljard dollar en machines, inclusief computers, een waarde van 9,5 miljard dollar, terwijl machines en transportmiddelen in 2022 23,32% van de toegevoegde waarde van de productie vertegenwoordigden. In het bredere machine-ecosysteem wordt het andere segment voor de productie van algemene machines in Roemenië vermeld op 924 , 2 miljoen euro, met 256 bedrijven en 7.300 werknemers in 2025. Belangrijke industriële en logistieke locaties die herhaaldelijk worden genoemd in actuele bronnen zijn Boekarest, Cluj-Napoca, Timișoara, Pitești, Arad en Deva.
Op deze Exapro-pagina kunnen kopers gebruikte verticale bewerkingscentra in Roemenië bekijken, machineconfiguraties vergelijken, de belangrijkste technische toepassingen op de markt bekijken en machines selecteren voor inspectie. De pagina is bedoeld voor internationale kopers die beschikbare VMC's willen vergelijken, machinegegevens willen opvragen en apparatuur in Roemenië willen evalueren voordat ze transport binnen de EU of verdere export organiseren.
Toont 1 - 10 van 10
Roemenië
2007
| As X | 560 mm |
|---|---|
| As Z | 410 mm |
| Type CNC-machine | |
| Tafelbreedte | 410 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 24 |
| Max. spilsnelheid | 12000 rpm |
| As Y | 410 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Tafel lengte | 650 mm |
| Max. deel gewicht | 250 kg |
| Spindel conisch | sk 40 |
| Vermogen van de spindelmotor | 20 kW |
Roemenië
2018
| As X | 950 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Tafel lengte | 1400 mm |
| Max. deel gewicht | kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | kW |
| As Z | 500 mm |
|---|---|
| Type CNC-machine | |
| Tafelbreedte | 400 mm |
| Aantal gereedschapszakken | |
| Max. spilsnelheid | 1800 rpm |
Roemenië
2024
| As X | 762 mm |
|---|---|
| As Z | 508 mm |
| Type CNC-machine | haas vf2ssyt super speed |
| Tafelbreedte | 457 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 30 |
| Max. spilsnelheid | 12000 rpm |
| As Y | 508 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Ja |
| Tafel lengte | 914 mm |
| Max. deel gewicht | 680 kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 22.4 kW |
Roemenië
2010
| As X | 750 mm |
|---|---|
| As Z | 510 mm |
| Type CNC-machine | |
| Tafelbreedte | 406 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 24 |
| Max. spilsnelheid | 8000 rpm |
| As Y | 390 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Ja |
| Tafel lengte | 1140 mm |
| Max. deel gewicht | 680 kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 5.6 kW |
| As X | 1020 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Spindel conisch |
| As Z | 560 mm |
|---|---|
| Type CNC-machine | |
| Max. spilsnelheid | 10000 rpm |
Roemenië
2016
| As X | 3200 mm |
|---|---|
| As Z | 920 mm |
| Type CNC-machine | Hurco DCX32-5Si |
| Tafelbreedte | 1700 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 40 |
| Max. spilsnelheid | 18000 rpm |
| As Y | 2100 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Tafel lengte | 3000 mm |
| Max. deel gewicht | 11 kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 35 kW |
Roemenië
2019
| As X | 1020 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Tafel lengte | mm |
| Max. deel gewicht | kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | kW |
| As Z | 560 mm |
|---|---|
| Type CNC-machine | |
| Tafelbreedte | mm |
| Aantal gereedschapszakken | |
| Max. spilsnelheid | 10000 rpm |
Roemenië
2000
| Draaitafel (4e as) | Nee |
|---|---|
| Spindel conisch |
| Type CNC-machine |
|---|
Roemenië
2001
| As X | 1500 mm |
|---|---|
| As Z | 350 mm |
| Type CNC-machine | |
| Tafelbreedte | 400 mm |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 5.5 kW |
| As Y | 300 mm |
|---|---|
| Draaitafel (4e as) | Nee |
| Tafel lengte | 2 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 2 |
| Max. spilsnelheid | 10000 rpm |
| Draaitafel (4e as) | Nee |
|---|---|
| Spindel conisch |
| Type CNC-machine |
|---|
Een nieuw verticaal bewerkingscentrum kan lange levertijden met zich meebrengen, vooral wanneer de koper een specifieke spil, gereedschapsmagazijngrootte, meetpakket, optie voor koelmiddel door de spil of besturingsvoorkeur nodig heeft. Een gebruikte machine die al in Roemenië staat, kan vaak veel sneller worden geïnspecteerd, gereserveerd en verplaatst dan een nieuw gebouwde machine. Voor een onderaannemer die net extra freeswerk heeft binnengehaald, is dat tijdsverschil belangrijker dan de specificaties in de brochure.
Dit is vooral relevant in het VMC-segment, omdat veel werkplaatsen geen volledig op maat gemaakt platform nodig hebben. Ze hebben een betrouwbare machine nodig met de juiste X/Y/Z-slag, een compatibele spindeltap, voldoende gereedschapshouders en een besturing die hun operators al kennen. Wanneer die punten overeenkomen met de jobmix, kan een gebruikte Roemeense machine de capaciteit herstellen zonder te hoeven wachten op een fabrieksslot.
Op de markt voor gebruikte machines stappen kopers vaak over op een zwaarder of beter uitgerust verticaal bewerkingscentrum dan ze bij aankoop van een nieuwe machine zouden kunnen rechtvaardigen. Dat kan betekenen dat ze overstappen van een instapmodel 3-assig platform naar een machine met een grotere tafel, een automatische gereedschapswisselaar met een hogere capaciteit, een snellere spil of een draaitafel. Voor veel categorieën industriële apparatuur kan de aankoopprijs van een gebruikte machine tussen de 30 en 60% van de nieuwprijs liggen, afhankelijk van de leeftijd, het aantal bedrijfsuren, de staat, het retrofitniveau en de marktvraag. Dit is een van de redenen waarom gebruikte VMC's aantrekkelijk blijven voor onderaannemers en eigenaren-exploitanten. De exacte waarde van de machine moet nog steeds per geval worden gecontroleerd.
Een praktisch voorbeeld is de koper die oorspronkelijk een compacte machine op het oog had, maar ontdekt dat hij met hetzelfde budget een VMC met een zwaarder frame, een grotere tafel en een sterkere spilinterface kan aanschaffen. In de metaalbewerking kan dat het onderdelenassortiment onmiddellijk verbreden: grotere platen, veeleisender materialen en meer opspanningen per opstelling.
Een gebruikte verticale bewerkingscentrum is ook een efficiënte upgrade wanneer een werkplaats al beschikt over compatibele bevestigingen, gereedschapshouders, sondes, koeleenheden of kennis van besturingen. De koper bouwt geen proces vanaf nul op. Hij vervangt een oudere machine, voegt een extra spil toe om een knelpunt op te lossen of verplaatst bepaalde onderdelen van een tragere machine.
Een werkplaats die momenteel gebruikmaakt van een ouder VMC met beperkte gereedschapscapaciteit, kan bijvoorbeeld upgraden naar een gebruikte machine met een groter magazijn en een hogere spilsnelheid. Dat kan handmatige interventies verminderen, instellingswijzigingen beperken en langere onbemande cycli ondersteunen. Het voordeel is niet abstract: meer gereedschappen geladen, minder onderbrekingen en een betere geschiktheid voor de productie van gemengde onderdelen.
Voor Europese kopers combineert Roemenië een industriële basis met werkbare grensoverschrijdende routes. De huidige industriële vastgoed- en logistieke bronnen wijzen Boekarest, Cluj-Napoca en Timișoara aan als belangrijke industriële knooppunten, terwijl Pitești, Arad en Deva ook in erkende productiecorridors liggen. Geschatte routereferenties tonen Cluj-Napoca naar Boedapest op ongeveer 466 km over de weg, Timișoara naar Wenen op ongeveer 523 km en Pitești naar Boedapest op ongeveer 709 km. Dat neemt niet weg dat er nog steeds behoefte is aan goede rigging en lading, maar het maakt machines in Roemenië operationeel aantrekkelijk voor veel kopers in Centraal- en Oost-Europa.
Deze groep omvat doorgaans verticale bewerkingscentra met een kleinere tafel die worden gebruikt voor onderaanneming, gereedschapmakerij, elektronica-behuizingen, lichte auto-onderdelen of algemeen precisiefrezen. In voorbeelden uit de markt en referenties van fabrikanten hebben compacte machines vaak een X-beweging van ongeveer 550-800 mm.
X-verplaatsing: ongeveer 550-800 mm
Y-verplaatsing: ongeveer 390-550 mm
Z-verplaatsing: ongeveer 460-510 mm
Tafelafmetingen: ongeveer 760 × 460 mm tot 1140 × 406 mm
Maximaal gewicht onderdeel: ongeveer 500-680 kg
Spiltoerental: ongeveer 8.000-20.000 tpm
Gereedschapsmagazijn: ongeveer 20-31 gereedschappen
Gangbare spindelconussen: BT40, ISO 40, CT40, HSK-A63.
Deze machines zijn zeer geschikt voor kopers die zich richten op herhaalbaarheid, efficiënt gebruik van vloeroppervlak en korte batchwisselingen in plaats van zeer grote werkruimtes.
Middelgrote verticale bewerkingscentra vormen vaak de kern van een metaalbewerkingswerkplaats. Ze verwerken een breed scala aan platen, blokken, bevestigingen, behuizingen en productieonderdelen met een gemiddelde complexiteit. Geverifieerde voorbeelden in deze categorie vertonen doorgaans:
X-verplaatsing: ongeveer 1.000-1.270 mm
Y-verplaatsing: ongeveer 500-610 mm
Z-verplaatsing: ongeveer 500-720 mm
Tafelafmetingen: ongeveer 1.000 × 450 mm tot 1.500 × 600 mm
Maximaal gewicht onderdeel: ongeveer 600-1588 kg
Spiltoerental: doorgaans 8.000-12.000 tpm
Gereedschapsmagazijn: doorgaans 24-30 gereedschappen
Spilvermogen: ongeveer 13-22,4 kW.
Voor veel kopers is dit het meest liquide segment van de markt voor gebruikte VMC's, omdat het een goede balans biedt tussen voetafdruk, stijfheid en procesflexibiliteit.
Een 4-assige machine kan nog steeds worden verkocht als een 3-assige VMC, maar bevat de voorzieningen die nodig zijn om een draaitafel of draaitap te integreren, afhankelijk van de onderdelenfamilie. Op Exapro-advertenties wordt het veld voor draaitafels expliciet weergegeven, waardoor het gemakkelijker is om beschikbare machines op deze vereiste te screenen.
Typische redenen voor kopers om voor dit formaat te kiezen:
indexeren van meerdere vlakken in één opstelling
vermindering van herbevestigingsfouten
verbetering van de cyclustijd bij prismatische onderdelen
voorbereiding op toekomstige procesuitbreiding zonder onmiddellijk over te stappen op volledige 5-assige complexiteit
Binnen de bredere verticale categorie bieden sommige machines gelijktijdige of geïndexeerde meerassige mogelijkheden. Deze zijn nuttig voor complexere geometrieën, onderdelen met meerdere vlakken, medische componenten, lucht- en ruimtevaartwerkzaamheden, complexe opspanningen en kortere bewerkingsketens.
Bij het evalueren van een gebruikte machine in deze klasse moet de koper verder kijken dan alleen de verplaatsingsafstanden en het volgende controleren:
kinematica van de kantel- of draaitafelopstelling
de resterende asnauwkeurigheid
de speling van de rotatieassen
meet- en kalibratieroutines
beschikbare softwareopties in de CNC
werkelijke toepassingsgeschiedenis van de machine
Deze groep omvat grotere brug- of dubbele kolom verticale machines die bedoeld zijn voor extra grote platen, constructiedelen, matrijsbasissen en zwaarder werk. Voorbeelden uit de markt in dit deel van de categorie tonen waarden zoals:
X-verplaatsing: ongeveer 1.600-3.000 mm
Y-verplaatsing: ongeveer 800-1970 mm
Z-verplaatsing: ongeveer 810-920 mm
Tafelafmetingen: ongeveer 1700 × 800 mm tot 3400 × 600 mm
Maximaal gewicht onderdeel: tot ongeveer 2000 kg op zichtbare voorbeelden
Spilconus: vaak BT50 / ISO 50 -klasse op zwaardere machines
Spiltoerental: vaak 6.000-12.000 tpm.
Deze machines worden minder gekozen vanwege hun compacte flexibiliteit en meer vanwege hun stijfheid, bereik en werkstukomvang.
Sommige verticale bewerkingscentra zijn duidelijk gebouwd voor agressievere metaalverwijdering in plaats van alleen snelheid. Kenmerken hiervan zijn een zwaardere spindelinterface, een lager maximaal toerental maar een hogere koppeloriëntatie, een grotere framemassa en grotere toegestane tafelbelastingen.
Voor kopers die grotere stalen onderdelen, dikkere blokken of opspanningen bewerken die langdurig gemonteerd blijven, kan deze klasse relevanter zijn dan een compacte VMC met hoge snelheid.
De eerste vraag is niet de catalogusverplaatsing, maar de werkelijke werkomgeving met gemonteerde bevestigingen. Een machine kan een bepaalde X/Y/Z-verplaatsing adverteren, maar de praktische omgeving verandert zodra bankschroeven, tombstones, klauwplaten of draaitappen worden geïnstalleerd.
Typische categoriewaarden die in voorbeelden op de markt te zien zijn, variëren van ongeveer 550 mm X-slag op kleinere machines tot 3.000 mm op grote verticale machines. Dat verschil verandert de mix van taken die de machine kan uitvoeren volledig.
De tafel bepaalt meer dan alleen de afmetingen van het onderdeel. Hij is van invloed op de opstelling van de bevestigingen, het aantal onderdelen dat per cyclus wordt verwerkt en of oversized klemmen het werkbereik beperken.
Geverifieerde categorievoorbeelden tonen tafelafmetingen van ongeveer 760 × 460 mm tot 3400 × 600 mm, met zichtbare maximale werkstukbelastingen variërend van ongeveer 500 kg tot 2000 kg. Kopers moeten de werkelijke toestand van de tafel, de slijtage van de T-gleuven en of de opgegeven belastingscijfers geschikt zijn voor hun bevestigingsmethode controleren.
Een gebruikte VMC moet passen bij het gereedschapssysteem en de snijstijl van de koper. Veelvoorkomende spindelinterfaces die zichtbaar zijn in de categoriegegevens zijn onder andere ISO 40, BT40, SK40, CT40, HSK-A63 en op zwaardere machines ISO 50 / BT50 / HSK-A80 / HSK-100. Geverifieerde voorbeelden van spindelsnelheden variëren van ongeveer 6000 tpm tot 20.000 tpm.
Als regel geldt:
40-taper machines zijn gebruikelijk voor algemene onderaanneming en evenwichtige veelzijdigheid
machinesmet een 50-conus zijn relevanter wanneer stijfheid en koppel belangrijker zijn dan een hoog toerental
een hogere spilsnelheid is alleen nuttig als de lagers, de conditie van de conus, de balans en de beoogde gereedschappen dit ondersteunen
De capaciteit van het gereedschap beïnvloedt het onbemande gebruik en de flexibiliteit van de taakmix. Geverifieerde voorbeelden in deze categorie tonen magazijnen van ongeveer 20 tot 48 gereedschappen. Werkplaatsen die gemengde batches, meerdere gereedschapsfamilies of langere onderdeelprogramma's gebruiken, moeten controleren of de magazijngrootte echt geschikt is voor het proces.
Exapro geeft het type CNC-besturing weer als filter, omdat dit van belang is bij de daadwerkelijke werkzaamheden. Bekendheid met de besturing is van invloed op de insteltijd, macrocompatibiliteit, beschikbaarheid van postprocessors, training van operators en diagnostiek.
Bij de aankoop van een tweedehands machine moeten kopers het volgende controleren:
de geïnstalleerde versie van de besturing
taalopties
back-upstatus
beschikbaarheid van I/O
testcycli
netwerk- of DNC-mogelijkheden
alarmgeschiedenis indien toegankelijk
Deze cijfers bepalen de kosten voor het hijsen, de keuze van de vrachtwagen, de vloerbelasting en de installatiebeperkingen. Een middelgroot VMC-voorbeeld in categoriebronnen weegt ongeveer 4500 kg, terwijl grotere verticale centra in catalogusmateriaal ongeveer 14.600 kg kunnen wegen.
Dit is het klassieke gebruik van een VMC: platen, blokken, bevestigingsonderdelen, beugels, behuizingen en productieseries met een gemiddelde complexiteit. Kopers in dit segment hebben meestal behoefte aan een uitgebalanceerde machine die betrouwbaar kan frezen, boren en tappen in verschillende materialen.
De industriële geografie van Roemenië omvat automobielgerelateerde gebieden zoals Pitești en de bredere productiecorridor van Deva. Verticale bewerkingscentra zijn hier relevant voor bevestigingsmiddelen, beugels, behuizingen, ondersteunende onderdelen en herhaalde productie van gemiddelde volumes.
Veel werkplaatsen kopen gebruikte VMC's niet voor massaproductie, maar voor interne productieondersteuning. De machine wordt gebruikt voor mallen, bevestigingsplaten, reparatieonderdelen, klemmen, machineonderdelen en gereedschap voor proceswijzigingen.
Grotere brugvormige of zware VMC's worden gebruikt wanneer de omvang van het onderdeel te groot is voor een standaardmachine of wanneer stabiele metaalverwijdering op zwaardere onderdelen belangrijker is dan een maximale spilsnelheid.
Controleer de speling van de assen, de herhaalbaarheid van de positionering en eventuele tekenen van stick-slip of servo-instabiliteit
Controleer de toestand van de spil bij bedrijfssnelheid; luister naar lagergeluiden en test de reinheid van de conus
Controleer de gereedschapswisselaar op slijtage van de arm, schade aan de pocket, uitlijning van de carrousel en herstel logica
Controleer de afdekkingen, smeerleidingen, pompen en de werking van het centrale smeersysteem
Controleer kogelomloopspillen, lineaire geleidingen of boxways en afstrijkers op vervuiling of ongelijkmatige slijtage
Controleer het tafeloppervlak, de T-gleuven en tekenen van botsingen, overmatig klemmen of slechte bevestigingspraktijken
Test het koelsysteem, de spaanafvoer, de spoeling en eventuele opties voor koeling door de spil
Controleer de status van sondes, gereedschapinstellers, draaitafelinterfaces en eventuele geïnstalleerde 4e-as-pakketten
Controleer CNC-alarmen, softwareopties, back-upbestanden, parameterkopieën en onderhoudsmenu's waar deze toegankelijk zijn
Controleer de beveiligingen, vergrendelingen, noodstopketting en de algemene staat van de veiligheidssystemen
Vraag bedieningshandleidingen, elektrische schema's en gegevens op over spindelvervanging, servowerkzaamheden, geometrische kalibratie en ball-bar- of lasertests
Controleer de CE-markering en vraag de EU-conformiteitsverklaring op; voor nauwkeurigheidsevaluatie zijn ISO 230-1 en ISO 230-2 de relevante referentiekaders voor nauwkeurigheid en positioneringstests van werktuigmachines.
Vraag de urenteller van het besturingssysteem op, plus onderhoudslogboeken en de CE-verklaring van overeenstemming.
Roemenië is niet alleen een doorvoerland, maar heeft ook een echte industriële en machinebasis. De export van machines en elektrische apparatuur is aanzienlijk, machines en transportmiddelen nemen een aanzienlijk deel van de toegevoegde waarde van de productie voor hun rekening, en de huidige logistieke bronnen wijzen Boekarest, Cluj-Napoca, Timișoara, Pitești, Arad en Deva aan als industriële knooppunten. Voor kopers betekent dit dat gebruikte VMC's in gevestigde productieomgevingen kunnen voorkomen in plaats van alleen in geïsoleerde werkplaatsen.
Tot 5.000 kg
Typisch voor kleinere of middelgrote VMC's. Afhankelijk van de afmetingen is transport mogelijk op een standaardvrachtwagen met de juiste sjorbevestiging, bescherming van de machinevoeten en vochtbeheersing. Controleer de totale hoogte na het skiden.
5.000 tot 10.000 kg
Veelvoorkomend bij grotere middelgrote VMC's of beter uitgeruste machines. Deze klasse vereist vaak meer planning rond de laadmethode, vorkheftruckcapaciteit en losapparatuur op de plaats van bestemming.
10.000 tot 20.000 kg
Relevant voor zwaardere verticale centra, machines met een grotere tafel of apparatuur van het type box-way/bridge. Verwacht meer formele tuigage, routecontroles en vaak een dieplader of gespecialiseerd machinevervoer.
Extra grote/brugmachines
Zodra de omvang te breed, te lang of te hoog is voor normaal wegtransport, neemt het demontageniveau toe en zijn er mogelijk speciale vergunningen nodig, afhankelijk van de route en het land van bestemming.
Noteer de toestand van de machine, alarmen, geometrische rapporten, parameters, offsets en geïnstalleerde opties voordat u iets loskoppelt.
Verwijder gereedschap, sondes, losse afschermingen, spanentransporteerelementen en externe randapparatuur.
Vergrendel of beveilig assen en spindels volgens de transportrichtlijnen van de fabrikant, indien beschikbaar.
Tap vloeistoffen af of stabiliseer ze indien nodig, bescherm blootgestelde oppervlakken en verpak elektrische en mechanische accessoires apart.
Laad met de juiste hijspunten en houd rekening met het zwaartepunt; VMC's zijn onverbiddelijk wanneer ze onjuist worden opgehesen.
Installeer opnieuw op een voorbereide vloer, zet de machine waterpas, sluit de nutsvoorzieningen weer aan, herstel de parameters en voer opwarm-, spil-, as- en positioneringscontroles uit voordat u de productie start.
Voor veel Midden-Europese kopers is Roemenië een haalbare optie voor transport over de weg. Referentieroutedata tonen ongeveer 466 km van Cluj-Napoca naar Boedapest, ongeveer 523 km van Timișoara naar Wenen en ongeveer 709 km van Pitești naar Boedapest. Voor overzeese of multimodale projecten biedt Constanța een toegangspoort tot de Zwarte Zee met projectladingcapaciteit, spoorverbindingen op de kade en binnenvaartverbindingen. Reuters meldde een grote uitbreiding daar in 2024, met onder meer faciliteiten voor projectlading en een logistiek knooppunt dat West-Roemenië met de haven verbindt. Binnen de EU kunnen transacties met machines ook profiteren van de normale intracommunautaire handelsbehandeling en, indien van toepassing, van btw-procedures met verlegging, afhankelijk van de status van de koper en de transactiestructuur.
Kopers die op Exapro zoeken naar gebruikte verticale bewerkingscentra in Roemenië, kunnen standaard 3-assige machines, 4-assige platforms, grotere productie-VMC's en zware verticale centra in één marktplaatsweergave vergelijken. Gebruik de pagina om de configuratie, het aantal assen, de tafelgrootte, de spilsnelheid en het type CNC-besturing te vergelijken, vraag vervolgens gegevens op, inspecteer de geselecteerde machines en plan het transport van Roemenië naar uw locatie. Als u een verticaal bewerkingscentrum zoekt dat zich al in een actieve Europese industriële corridor bevindt, is Roemenië een praktische markt om op Exapro te bekijken.