Exapro is uw belangrijkste marktplaats voor hoogwaardige gebruikte industriële machines. We presenteren onze selectie van hogesnelheidsbewerkingscentra onder de categorie Metaalbewerkingsgereedschappen. Deze machines worden professioneel onderhouden en bieden een uitstekende mix van precisie, efficiëntie en waarde.
Onze hogesnelheidsbewerkingscentra, die spilsnelheden van meer dan 18.000 tpm kunnen bereiken, blinken uit in het leveren van superieure prestaties voor ingewikkelde en veeleisende bewerkingstaken. Deze machines zijn ideaal voor industrieën zoals de lucht- en ruimtevaart-, automobiel- en precisietechniek en zorgen voor een hoge nauwkeurigheid, uitstekende oppervlakteafwerkingen en kortere cyclustijden. Ze zijn perfect voor toepassingen waarbij snelle materiaalverwijdering en fijne details vereist zijn.
Elk hogesnelheidsbewerkingscentrum ondergaat een streng controleproces, waardoor kwaliteit en prestaties worden gegarandeerd. Onze machines zijn kosteneffectief en beloven aanzienlijke besparingen in vergelijking met nieuwe apparatuur, zonder dat dit ten koste gaat van de efficiëntie. Gerenommeerde merken als DMG Mori, Makino en Haas maken deel uit van ons assortiment, bekend om hun betrouwbaarheid en geavanceerde technologie. Prijzen variëren tussen €50.000 en €300.000 en zijn geschikt voor verschillende budgetschalen.
Voor gedetailleerde informatie of om een offerte aan te vragen kunt u contact opnemen met ons toegewijde team, klaar om u te helpen met uw specifieke behoeften. Bij Exapro draait het allemaal om het faciliteren van de groei van uw bedrijf door kwaliteit en betaalbaarheid. Vertrouw op Exapro voor uw industriële machinebehoeften en verhoog vandaag nog uw productiviteit.
Toont 1 - 20 van 78
| As X | 700 mm |
|---|---|
| As Z | 980 mm |
| CNC | OKUMA OSP-E100M |
| Max. spilsnelheid | 20000 rpm |
| As Y | 900 mm |
|---|---|
| Type | Horizontaal |
| Spindel conisch | |
| draaitafel | Nee |
Frankrijk
2006
| As X | 450 mm |
|---|---|
| As Z | 310 mm |
| CNC | FANUC 18i-MB5 |
| Spindel conisch | HSK40 |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 270 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Aantal gereedschapszakken | 40 |
| Max. spilsnelheid | 30000 rpm |
Frankrijk
2007
| As X | 450 mm |
|---|---|
| As Z | 310 mm |
| CNC | FANUC 18i-MB5 |
| Spindel conisch | HSK40 |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 270 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Aantal gereedschapszakken | 40 |
| Max. spilsnelheid | 30000 rpm |
| As X | 120 mm |
|---|---|
| As Z | 200 mm |
| Max. deel gewicht | 10 kg |
| Spindel conisch | hsk32 |
| Vermogen van de spindelmotor | 25 kW |
| As Y | 120 mm |
|---|---|
| CNC | Siemens Sinumeric 840d |
| Aantal gereedschapszakken | 60 |
| Max. spilsnelheid | 40000 rpm |
| draaitafel | Ja |
Bulgarije
2001
| As X | 6300 mm |
|---|---|
| As Z | 405 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 81 |
| Max. spilsnelheid | 24000 rpm |
| draaitafel | Ja |
| As Y | 600 mm |
|---|---|
| CNC | |
| Spindel conisch | hsk40e |
| Vermogen van de spindelmotor | 21 kW |
Italië
2002
| As X | 1000 mm |
|---|---|
| As Z | 500 mm |
| CNC | PCN775 |
| Spindel conisch | |
| draaitafel | Ja |
| As Y | 620 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Max. deel gewicht | 2000 kg |
| Max. spilsnelheid | 30000 rpm |
Hongarije
2003
| As X | 730 mm |
|---|---|
| As Z | 880 mm |
| CNC | |
| Tafelbreedte | 500 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 180 |
| Max. spilsnelheid | 20000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 730 mm |
|---|---|
| Type | Horizontaal |
| Tafel lengte | 500 mm |
| Max. deel gewicht | 500 kg |
| Spindel conisch | BT40 |
| Vermogen van de spindelmotor | 30 kW |
| As X | 120 mm |
|---|---|
| As Z | 200 mm |
| Tafel lengte | 190 mm |
| Max. spilsnelheid | 40000 rpm |
| As Y | 120 mm |
|---|---|
| CNC | SIEMENS 840D SL |
| Spindel conisch | HSK-E 32 |
| draaitafel | Ja |
| As X | 1000 mm |
|---|---|
| As Z | 500 mm |
| CNC | Fidia C1 |
| Aantal gereedschapszakken | 20 |
| Max. spilsnelheid | 24000 rpm |
| As Y | 600 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Max. deel gewicht | 1500 kg |
| Spindel conisch | HSK 63 |
| draaitafel | Nee |
| CNC | |
|---|---|
| Max. spilsnelheid | 42000 rpm |
| Spindel conisch | |
|---|---|
| draaitafel | Nee |
Italië
2004
| Type | Verticaal |
|---|---|
| Aantal gereedschapszakken | 9 |
| Max. spilsnelheid | 55000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| CNC | Datron |
|---|---|
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 3 kW |
| As X | 1000 mm |
|---|---|
| As Z | 500 mm |
| CNC | Heidenhain 430 |
| Tafelbreedte | 800 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 30 |
| Max. spilsnelheid | 18000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 850 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Tafel lengte | 1250 mm |
| Max. deel gewicht | 1000 kg |
| Spindel conisch | SK 40 / DIN 69871 |
| Vermogen van de spindelmotor | 15 kW |
| As X | 600 mm |
|---|---|
| As Z | 300 mm |
| CNC | |
| Tafelbreedte | 550 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 18 |
| Max. spilsnelheid | 42000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 450 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Tafel lengte | 700 mm |
| Max. deel gewicht | 800 kg |
| Spindel conisch | |
| Vermogen van de spindelmotor | 14 kW |
Roemenië
2018
| As X | 1300 mm |
|---|---|
| As Z | 200 mm |
| CNC | SYNTEC 6MD |
| Tafelbreedte | 1300 mm |
| Spindel conisch | ISO30 |
| Vermogen van de spindelmotor | 9 kW |
| As Y | 2500 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Tafel lengte | 2500 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 12 |
| Max. spilsnelheid | 24000 rpm |
| draaitafel | Nee |
Roemenië
2018
| As X | 900 mm |
|---|---|
| As Z | 250 mm |
| CNC | SYNTEC 6MD |
| Tafelbreedte | 600 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 10 |
| Max. spilsnelheid | 30000 rpm |
| draaitafel | Ja |
| As Y | 600 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Tafel lengte | 900 mm |
| Max. deel gewicht | 500 kg |
| Spindel conisch | BT30 |
| Vermogen van de spindelmotor | 7.5 kW |
Duitsland
2011
| As X | 800 mm |
|---|---|
| As Z | 600 mm |
| CNC | ITNC Heidenhain 530 |
| Tafelbreedte | 600 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 50 |
| Max. spilsnelheid | 24000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 600 mm |
|---|---|
| Type | Horizontaal |
| Tafel lengte | 900 mm |
| Max. deel gewicht | 1000 kg |
| Spindel conisch | HSK 63 |
| Vermogen van de spindelmotor | 22 kW |
Denemarken
2002
| As X | 330 mm |
|---|---|
| As Z | 250 mm |
| CNC | LX0/ Fanuc L-Tech 15I manuf. |
| Tafelbreedte | 320 mm |
| Spindel conisch | BT 30 ISO |
| As Y | 300 mm |
|---|---|
| Type | Verticaal |
| Tafel lengte | 540 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 50 |
| draaitafel | Nee |
Slovenië
1999
| As X | 2000 mm |
|---|---|
| As Z | 800 mm |
| CNC | Siemens |
| Tafelbreedte | 700 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 33 |
| Max. spilsnelheid | 18000 rpm |
| As Y | 630 mm |
|---|---|
| Type | Horizontaal |
| Tafel lengte | 2200 mm |
| Max. deel gewicht | 10000 kg |
| Spindel conisch | |
| draaitafel | Nee |
| As X | 1000 mm |
|---|---|
| As Z | 500 mm |
| Aantal gereedschapszakken | 40 |
| Max. spilsnelheid | 20000 rpm |
| draaitafel | Nee |
| As Y | 550 mm |
|---|---|
| CNC | Fanuc 16i MB |
| Spindel conisch | 40 bt / sk / iso / hsk |
| Vermogen van de spindelmotor | 15 kW |
Hogesnelheidsbewerkingscentra zijn geavanceerde werktuigmachines die zijn ontworpen om uiterst nauwkeurige snij- en freesbewerkingen uit te voeren bij spilsnelheden van 18.000 tpm of hoger. Deze bewerkingscentra zijn essentieel in industrieën die een hoge productiviteit en precisie vereisen, zoals de lucht- en ruimtevaart, de automobielsector, de productie van matrijzen en matrijzen en de productie van medische apparatuur. Ze bieden verbeterde efficiëntie, superieure oppervlakteafwerkingen en de mogelijkheid om complexe geometrieën met hoge nauwkeurigheid te bewerken.
Verticale bewerkingscentra (VMC's)
Horizontale bewerkingscentra (HMC's)
5-assige bewerkingscentra
Portaalbewerkingscentra
Bij het selecteren van een snel bewerkingscentrum moeten verschillende belangrijke kenmerken en specificaties in overweging worden genomen om ervoor te zorgen dat het aan de productiebehoeften voldoet:
Spilsnelheid: Hogesnelheidsbewerkingscentra bieden doorgaans spilsnelheden van 18.000 RPM en hoger, essentieel voor snijden op hoge snelheid en fijne oppervlakteafwerkingen.
Spilvermogen en koppel: Voldoende vermogen en koppel zijn cruciaal voor het behoud van de snijprestaties bij hoge snelheden.
Voedingssnelheden: Hoge voedingssnelheden maken snellere bewerkingstijden en verbeterde productiviteit mogelijk.
Nauwkeurigheid en precisie: functies zoals lineaire schalen, thermische compensatie en geavanceerde besturingssystemen zorgen voor hoge precisie en nauwkeurigheid.
Capaciteit van de gereedschapswisselaar: de grote capaciteit van de gereedschapswisselaar maakt langdurig gebruik mogelijk zonder handmatige tussenkomst, waardoor de productiviteit toeneemt.
Besturingssysteem: geavanceerde CNC-besturingssystemen (bijv. FANUC, Siemens, Heidenhain) bieden nauwkeurige bediening, programmeergemak en integratie met CAD/CAM-software.
Koeling en smering: Efficiënte koel- en smeersystemen voorkomen oververhitting en zorgen voor consistente snijprestaties.
Constructie en stijfheid: hoogwaardige materialen en robuuste constructie minimaliseren trillingen en verbeteren de bewerkingsnauwkeurigheid.
Investeren in hoogwaardige hogesnelheidsbewerkingscentra biedt tal van voordelen:
Verhoogde productiviteit: hogere spilsnelheden en voedingen verkorten de bewerkingstijden en verhogen de doorvoer.
Superieure oppervlakteafwerking: Snijden op hoge snelheid produceert gladdere oppervlakken, waardoor er minder aanvullende afwerkingsprocessen nodig zijn.
Verbeterde precisie: geavanceerde besturingssystemen en een stijve constructie zorgen voor hoge precisie en nauwe toleranties.
Veelzijdigheid: kan een breed scala aan materialen en complexe geometrieën verwerken, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende toepassingen.
Gereduceerde gereedschapslijtage: Efficiënte spaanafvoer- en koelsystemen verlengen de standtijd van het gereedschap en verlagen de bedrijfskosten.
Houd rekening met de volgende factoren om het juiste hogesnelheidsbewerkingscentrum voor uw behoeften te selecteren:
Toepassingsvereisten: Bepaal de specifieke taken en materialen om een bewerkingscentrum met geschikte capaciteit en functies te kiezen.
Productievolume: kies een machine met de juiste snelheid en doorvoercapaciteit die past bij uw productievolume.
Precisiebehoeften: stem de precisiemogelijkheden van de machine af op uw kwaliteitsnormen.
Budget: breng de initiële investering in evenwicht met de operationele kosten op de lange termijn, inclusief onderhoud en gereedschap.
Ruimte en installatie: houd rekening met de beschikbare ruimte voor installatie en eventuele specifieke vereisten voor nutsvoorzieningen en infrastructuur.
Service en ondersteuning: Evalueer de beschikbaarheid van technische ondersteuning, trainingsprogramma's en onderhoudsdiensten om een betrouwbare werking te garanderen.
Toekomstige uitbreiding: Beoordeel de schaalbaarheid van de machine om te voldoen aan potentiële stijgingen van de productievraag.
Verschillende gerenommeerde merken vervaardigen hogesnelheidsbewerkingscentra die bekend staan om hun betrouwbaarheid en prestaties. Hier zijn een paar opvallende:
Hogesnelheidsbewerkingscentra zijn essentieel voor industrieën die hoge precisie, productiviteit en de mogelijkheid om complexe geometrieën te bewerken vereisen. Met verschillende typen, zoals verticale, horizontale, 5-assige en portaalbewerkingscentra, hangt de selectie van de juiste apparatuur af van specifieke productiebehoeften, materiaalsoorten en budget. Belangrijke factoren waarmee rekening moet worden gehouden, zijn onder meer spiltoerental, vermogen en koppel, voedingssnelheden, nauwkeurigheid, capaciteit van de gereedschapswisselaar, besturingssysteem, koeling en smering, en machineconstructie. Toonaangevende merken als Makino, Haas Automation, DMG MORI, Mazak, Okuma, Kitamura, Hermle, Mikron, Zimmermann en Fooke bieden een assortiment hoogwaardige bewerkingscentra voor verschillende toepassingen en budgetten. Door de toepassingsvereisten, het productievolume, de precisiebehoeften en het budget zorgvuldig te evalueren, kunnen bedrijven investeren in het juiste hogesnelheidsbewerkingscentrum om hun productiecapaciteiten te verbeteren en een consistente productie van hoge kwaliteit te garanderen.