NAGEMA EU3

Top verkoper

Prijs op aanvraag

Doe een tegenbod
Fabrikant NAGEMA
Model EU3
Bouwjaar 1974
Plaats Spanje ES
Raphael
Uw toegewijde contact
Raphael M.

Automatische beschrijving (door AI gegenereerd)

Deze aanbieding betreft een NAGEMA EU3 dubbele franje snoepwikkelmachine, vervaardigd in 1974. Deze is ontworpen voor het wikkelen van snoepjes met een dubbele draaitechniek, geschikt voor confectielijnen die precisie en efficiëntie vereisen. De machine heeft een robuuste constructie met een gewicht van ongeveer 1.000 kg en afmetingen van 1.700 mm in lengte, 1.300 mm in breedte en 1.400 mm in hoogte.

De machine is uitgerust met meerdere rollen en spilassen aan de linkerkant voor het aanvoeren van folie of wikkelmateriaal. In het midden bevindt zich een roterend mechanisme met meerdere sleuven of houders, ontworpen om individuele snoepjes tijdens het wikkelproces veilig vast te houden. Deze roterende snoephouder wordt aangevuld met metalen armen om het wikkelen te vergemakkelijken.

Aan de rechterkant is een handwiel aanwezig voor handmatige aanpassingen, wat de operationele controle verbetert. De machine bevat ook een toevoerbak en transportgoot aan de voorkant, die het invoeren van snoep vergemakkelijken en gewikkelde producten begeleiden via een naar beneden hellende metalen goot voor een efficiënte afvoer.

Het bedieningspaneel, aan de zijkant van de machine, is uitgerust met verschillende knoppen en schakelaars om het wikkelproces te bedienen en te regelen. Bovendien is er aan de linkerkant van het machinehuis een wijzerplaat of meter zichtbaar, waarschijnlijk voor het monitoren van operationele parameters.

De machine is gemonteerd op een houten pallet en opgeslagen in een magazijnomgeving. De metalen onderdelen vertonen lichte gebruikssporen, waaronder enkele oppervlakkige krassen en kleine roestplekken, typisch voor apparatuur van deze leeftijd. De algemene staat geeft aan dat het zorgvuldig is onderhouden, hoewel het normale gebruikssporen en wat vuil op de basis vertoont.

De branding op de machine bevat een plaat met de tekst 'NAGEMA VEB Verpackungsmaschinenbau Dresden Stammbetrieb des VEB Kombinat NAGEMA', wat de authenticiteit en herkomst bevestigt. Registratienummers en fabricagegegevens zijn ook aanwezig op de plaat, waaronder Kenn-Nr: 01-134, Reg.-Nr: 174 en Baujahr: 1974.

Deze NAGEMA EU3 snoepwikkelaar is een aanzienlijk stuk apparatuur, geschikt voor confectiefabrikanten die op zoek zijn naar een betrouwbare machine met een lange gebruiksgeschiedenis.

De volgende beschrijving is gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Deze beschrijving dient uitsluitend ter informatie en geeft mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden weer. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig heeft.

Beschrijving van de verkoper

REF-2098 NAGEMA MERK DUBBELE FRANJE SNOEPWIKKEL

Model: EU3.
Registratienummer: 01-134/174.
Jaar: 1974.
Gewicht: 1.000kg.
Afmetingen: 1.300mm breed, 1.700mm lang, 1.400mm hoog.

Houd er rekening mee dat deze omschrijving mogelijk automatisch is vertaald of geoptimaliseerd met kunstmatige intelligentie (AI). De informatie in deze advertentie is alleen indicatief. We raden aan de details voor aankoop bij de verkoper te controleren.


Veelgestelde vragen (door AI gegenereerd)

  • Wanneer is deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkel gemaakt?

  • Deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkelaar werd gemaakt in 1974.

  • Wat is het gewicht van deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkel?

  • Deze NAGEMA EU3 dubbelgedraaide snoepwikkelaar heeft een gewicht van 1.000 kg.

  • Wat zijn de afmetingen van deze apparatuur?

  • Deze apparatuur heeft afmetingen van 1.300 mm in de breedte, 1.700 mm in de lengte en 1.400 mm in de hoogte.

  • Wat voor type wikkelmachine is deze NAGEMA EU3?

  • Deze NAGEMA EU3 is een simpele/dubbele wikkelaar.

  • Wanneer is de machine vervaardigd?

  • De machine is vervaardigd in 1974.

De volgende vragen en antwoorden zijn gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Ze dienen alleen als richtlijn en weerspiegelen mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig hebt.


Type klant Machinehandelaar
Actief sinds 2012
Aanbiedingen online 283
Laatste Activiteit 19 oktober 2026

Beschrijving van de verkoper

REF-2098 NAGEMA MERK DUBBELE FRANJE SNOEPWIKKEL

Model: EU3.
Registratienummer: 01-134/174.
Jaar: 1974.
Gewicht: 1.000kg.
Afmetingen: 1.300mm breed, 1.700mm lang, 1.400mm hoog.

Houd er rekening mee dat deze omschrijving mogelijk automatisch is vertaald of geoptimaliseerd met kunstmatige intelligentie (AI). De informatie in deze advertentie is alleen indicatief. We raden aan de details voor aankoop bij de verkoper te controleren.


Veelgestelde vragen (door AI gegenereerd)

  • Wanneer is deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkel gemaakt?

  • Deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkelaar werd gemaakt in 1974.

  • Wat is het gewicht van deze NAGEMA EU3 dubbel gedraaide snoepwikkel?

  • Deze NAGEMA EU3 dubbelgedraaide snoepwikkelaar heeft een gewicht van 1.000 kg.

  • Wat zijn de afmetingen van deze apparatuur?

  • Deze apparatuur heeft afmetingen van 1.300 mm in de breedte, 1.700 mm in de lengte en 1.400 mm in de hoogte.

  • Wat voor type wikkelmachine is deze NAGEMA EU3?

  • Deze NAGEMA EU3 is een simpele/dubbele wikkelaar.

  • Wanneer is de machine vervaardigd?

  • De machine is vervaardigd in 1974.

De volgende vragen en antwoorden zijn gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Ze dienen alleen als richtlijn en weerspiegelen mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig hebt.



Automatische beschrijving (door AI gegenereerd)

Deze aanbieding betreft een NAGEMA EU3 dubbele franje snoepwikkelmachine, vervaardigd in 1974. Deze is ontworpen voor het wikkelen van snoepjes met een dubbele draaitechniek, geschikt voor confectielijnen die precisie en efficiëntie vereisen. De machine heeft een robuuste constructie met een gewicht van ongeveer 1.000 kg en afmetingen van 1.700 mm in lengte, 1.300 mm in breedte en 1.400 mm in hoogte.

De machine is uitgerust met meerdere rollen en spilassen aan de linkerkant voor het aanvoeren van folie of wikkelmateriaal. In het midden bevindt zich een roterend mechanisme met meerdere sleuven of houders, ontworpen om individuele snoepjes tijdens het wikkelproces veilig vast te houden. Deze roterende snoephouder wordt aangevuld met metalen armen om het wikkelen te vergemakkelijken.

Aan de rechterkant is een handwiel aanwezig voor handmatige aanpassingen, wat de operationele controle verbetert. De machine bevat ook een toevoerbak en transportgoot aan de voorkant, die het invoeren van snoep vergemakkelijken en gewikkelde producten begeleiden via een naar beneden hellende metalen goot voor een efficiënte afvoer.

Het bedieningspaneel, aan de zijkant van de machine, is uitgerust met verschillende knoppen en schakelaars om het wikkelproces te bedienen en te regelen. Bovendien is er aan de linkerkant van het machinehuis een wijzerplaat of meter zichtbaar, waarschijnlijk voor het monitoren van operationele parameters.

De machine is gemonteerd op een houten pallet en opgeslagen in een magazijnomgeving. De metalen onderdelen vertonen lichte gebruikssporen, waaronder enkele oppervlakkige krassen en kleine roestplekken, typisch voor apparatuur van deze leeftijd. De algemene staat geeft aan dat het zorgvuldig is onderhouden, hoewel het normale gebruikssporen en wat vuil op de basis vertoont.

De branding op de machine bevat een plaat met de tekst 'NAGEMA VEB Verpackungsmaschinenbau Dresden Stammbetrieb des VEB Kombinat NAGEMA', wat de authenticiteit en herkomst bevestigt. Registratienummers en fabricagegegevens zijn ook aanwezig op de plaat, waaronder Kenn-Nr: 01-134, Reg.-Nr: 174 en Baujahr: 1974.

Deze NAGEMA EU3 snoepwikkelaar is een aanzienlijk stuk apparatuur, geschikt voor confectiefabrikanten die op zoek zijn naar een betrouwbare machine met een lange gebruiksgeschiedenis.

De volgende beschrijving is gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Deze beschrijving dient uitsluitend ter informatie en geeft mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden weer. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig heeft.


Over deze verkoper

Type klant Machinehandelaar
Actief sinds 2012
Aanbiedingen online 283
Laatste Activiteit 19 oktober 2026

Hier vindt u een selectie van vergelijkbare machines - NAGEMA EU3

NAGEMA EU3