Ermak Power-Bend Pro

Geverifieerde verkoper

Prijs op aanvraag

Doe een tegenbod
  • - Veilige betaling voor de aankoop
  • - Toegewijde compliance-check van de verkoper
  • - Logistieke en douaneondersteuning indien van toepassing
  • - Nazorg indien nodig

Neem contact met ons op voor een offerte.

Fabrikant Ermak
Model Power-Bend Pro
Bouwjaar 2020
Plaats Turkiye TR
Baris
Uw toegewijde contact
Baris S.

Automatische beschrijving (door AI gegenereerd)

De Ermak Power-Bend Pro is een CNC-gestuurde kantbank ontworpen voor nauwkeurige buigoperaties met een maximale buiglengte van 2100 mm en een buigkracht van 60 ton. Gefabriceerd in 2020, beschikt deze machine over een robuuste constructie met afmetingen van 3250 mm lengte, 1950 mm breedte en 2750 mm hoogte, en een gewicht van ongeveer 4900 kg. Het is uitgerust met een motor van 7,5 kW en biedt vier controle-assen (Y1, Y2, X en Z), wat veelzijdige en nauwkeurige buigmogelijkheden mogelijk maakt.

De machine is afgewerkt in een oranje-witte kleurstelling en bevat een CNC-bedieningspaneel aan de linkerkant met een display voor gebruikersinterface en bediening. De kantbankgereedschappen zijn geïnstalleerd op de onderste balk, bestaande uit meerdere segmenten om verschillende buigtaken te accommoderen. Bovendien is aan de voorkant van de machine een werkondersteuningstafel bevestigd, die een handige ondergrond biedt voor materiaalbehandeling tijdens het gebruik.

Inspectie van de oppervlakken van de machine toont kleine gebruikssporen en enkele vlekken, wat wijst op typisch industrieel gebruik, maar geen significante schade. Componenten zoals de hydraulische cilinder, geleidingsrails en bedrading zijn intact en schoon, met slechts lichte gebruikssporen. Veiligheidslabels in het Turks zijn zichtbaar aan de voorkant van de machine, wat bijdraagt aan de naleving van de veiligheid.

Deze Ermak Power-Bend Pro kantbank is geschikt voor industriële toepassingen die betrouwbare en nauwkeurige plaatbewerking vereisen met CNC-besturing en multi-as aanpassing.

De volgende beschrijving is gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Deze beschrijving dient uitsluitend ter informatie en geeft mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden weer. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig heeft.

Beschrijving van de verkoper

Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60
Machine is als nieuw
Buiglengte: 2100 mm
60 ton
Assen: 4 (Y1,Y2,X en Z)

Houd er rekening mee dat deze omschrijving mogelijk automatisch is vertaald of geoptimaliseerd met kunstmatige intelligentie (AI). De informatie in deze advertentie is alleen indicatief. We raden aan de details voor aankoop bij de verkoper te controleren.


Veelgestelde vragen (door AI gegenereerd)

  • Hoeveel uur heeft deze Ermak Power-Bend Pro gedraaid?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 heeft 6000 uur gewerkt.

  • Welke assen worden bestuurd door CNC op deze machine?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 heeft 4 CNC-gestuurde assen: Y1, Y2, X en Z.

  • Wordt er een bovenmatrijs meegeleverd met deze Ermak Power-Bend Pro?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 bevat een bovenmatrijs als onderdeel van de tooling.

  • Van welk jaar is deze Ermak Power-Bend Pro?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 is een model voor 2020.

  • Is de machine in werkende staat?

  • Deze apparatuur is in werkende staat.

De volgende vragen en antwoorden zijn gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Ze dienen alleen als richtlijn en weerspiegelen mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig hebt.


Type klant Fabriek – klein of middelgroot bedrijf
Actief sinds 2022
Aanbiedingen online 1
Laatste Activiteit 14 oktober 2026

Beschrijving van de verkoper

Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60
Machine is als nieuw
Buiglengte: 2100 mm
60 ton
Assen: 4 (Y1,Y2,X en Z)

Houd er rekening mee dat deze omschrijving mogelijk automatisch is vertaald of geoptimaliseerd met kunstmatige intelligentie (AI). De informatie in deze advertentie is alleen indicatief. We raden aan de details voor aankoop bij de verkoper te controleren.


Veelgestelde vragen (door AI gegenereerd)

  • Hoeveel uur heeft deze Ermak Power-Bend Pro gedraaid?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 heeft 6000 uur gewerkt.

  • Welke assen worden bestuurd door CNC op deze machine?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 heeft 4 CNC-gestuurde assen: Y1, Y2, X en Z.

  • Wordt er een bovenmatrijs meegeleverd met deze Ermak Power-Bend Pro?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 bevat een bovenmatrijs als onderdeel van de tooling.

  • Van welk jaar is deze Ermak Power-Bend Pro?

  • Deze Ermak Power-Bend Pro 2100 x 60 is een model voor 2020.

  • Is de machine in werkende staat?

  • Deze apparatuur is in werkende staat.

De volgende vragen en antwoorden zijn gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Ze dienen alleen als richtlijn en weerspiegelen mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig hebt.



Automatische beschrijving (door AI gegenereerd)

De Ermak Power-Bend Pro is een CNC-gestuurde kantbank ontworpen voor nauwkeurige buigoperaties met een maximale buiglengte van 2100 mm en een buigkracht van 60 ton. Gefabriceerd in 2020, beschikt deze machine over een robuuste constructie met afmetingen van 3250 mm lengte, 1950 mm breedte en 2750 mm hoogte, en een gewicht van ongeveer 4900 kg. Het is uitgerust met een motor van 7,5 kW en biedt vier controle-assen (Y1, Y2, X en Z), wat veelzijdige en nauwkeurige buigmogelijkheden mogelijk maakt.

De machine is afgewerkt in een oranje-witte kleurstelling en bevat een CNC-bedieningspaneel aan de linkerkant met een display voor gebruikersinterface en bediening. De kantbankgereedschappen zijn geïnstalleerd op de onderste balk, bestaande uit meerdere segmenten om verschillende buigtaken te accommoderen. Bovendien is aan de voorkant van de machine een werkondersteuningstafel bevestigd, die een handige ondergrond biedt voor materiaalbehandeling tijdens het gebruik.

Inspectie van de oppervlakken van de machine toont kleine gebruikssporen en enkele vlekken, wat wijst op typisch industrieel gebruik, maar geen significante schade. Componenten zoals de hydraulische cilinder, geleidingsrails en bedrading zijn intact en schoon, met slechts lichte gebruikssporen. Veiligheidslabels in het Turks zijn zichtbaar aan de voorkant van de machine, wat bijdraagt aan de naleving van de veiligheid.

Deze Ermak Power-Bend Pro kantbank is geschikt voor industriële toepassingen die betrouwbare en nauwkeurige plaatbewerking vereisen met CNC-besturing en multi-as aanpassing.

De volgende beschrijving is gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie op basis van de beschikbare productinformatie. Deze beschrijving dient uitsluitend ter informatie en geeft mogelijk niet alle specificaties of voorwaarden weer. Neem contact met ons op als u precieze of bevestigde details nodig heeft.


Over deze verkoper

Type klant Fabriek – klein of middelgroot bedrijf
Actief sinds 2022
Aanbiedingen online 1
Laatste Activiteit 14 oktober 2026

Hier vindt u een selectie van vergelijkbare machines - Ermak Power-Bend Pro


Gebruikte kantbanken te koop

Persklemmen buigen plaatmetaal langs rechte lijnen door het werkstuk tussen een stempel en matrijs te drukken — de fundamentele vormgevingsbewerking in elke plaatbewerkingswerkplaats. Blader door gebruikte CNC- en conventionele persklemmen op Exapro.

Ermak Power-Bend Pro